Technology

Kontynuacja fatalnej gry Legii Warszawa w Ekstraklasie! Górnik Zabrze pokonuje graczy drużyny Legii rezultatem jeden do zera!

14.10.2022, 10:11 0 komentarzy
Kontynuacja fatalnej gry Legii Warszawa w Ekstraklasie! Górnik Zabrze pokonuje graczy drużyny Legii rezultatem jeden do zera!

Bez wątpienia w aktualnie trwającym sezonie polskiej Ekstraklasy aktualny mistrz Polski gra kiepsko. Rozsądnie mieć to na uwadze, że zawodnicy Legii Warszawa to obecni mistrzowie ligi polskiej, a w tej chwili zajmują miejsce w strefie spadkowej. Starcie z Górnikiem miało ostatecznie skrócić fatalną passę mistrzów Polski, jednakże i w tej sytuacji zabrakło umiejętności do tego, aby ugrać trzy punkty. Od początku meczu piłkarze Górnika wyglądali na genialnie przygotowanych i w pierwszej odsłonie Legia nie była w stanie przeciwstawić się im. Piłkarze z Zabrza po pierwszej odsłonie spotkania prowadzili rezultatem dwa do zera i wszystko wskazywało na to, iż zapowiada się następna z kolei klęska mistrza polskiej Ekstraklasy. Jednak w pierwszym kwadransie następnej odsłony pojedynku Warszawiacy zaczęli atakować i byli w stanie doprowadzić do wyniku remisowego. Od tego momentu futbolowi wielbiciele zebrani na stadionie mogli liczyć na niesamowite emocje w ostatnich minutach tego pojedynku.

I rzeczywiście ostatnie minuty tego starcia były niesamowicie emocjonujące. W głównej mierze z powodu formy zawodników gospodarzy, którzy ostatecznie wygrali to starcie. Na sam koniec bramkę dającą triumf zdobył Kubica Krzysztof, który wykorzystał genialne zagranie od Janzy. Rozsądnie także wziąć pod uwagę to, iż swoją premierową bramkę po przejściu do PKO Ekstraklasy zdobył zdobywca mistrzostwa świata sprzed 7 lat, czyli Podolski Lukas. Z całą pewnością to był niesamowity moment dla tego gracza. Legia z Warszawy z kolei przegrała siódmy mecz pod rząd i na ten moment plasuje się na miejscu 17 w tabeli ligowej. To jest naprawdę fatalny sezon, jak na wciąż panującego mistrza ligi polskiej i trzeba mieć to na uwadze. Jeśli gracze Legii chcieliby nadal pozostać w polskiej lidze to powinni powrócić do dobrej dyspozycji. Mistrz Polski w innym przypadku niespodziewanie zostanie zdegradowany do niższej ligi.

Zostaw komentarz