Technology

Przegrana reprezentacji narodowej Korei Południowej w fazie pucharowej mistrzostw świata - brazylijska kadra narodowa zbyt silna!

13.12.2022, 15:19 0 komentarzy
Przegrana reprezentacji narodowej Korei Południowej w fazie pucharowej mistrzostw świata - brazylijska kadra narodowa zbyt silna!

Trwające obecnie mistrzostwa świata są niezwykłe pod wieloma względami i nie da się tego ukryć. Końca dobiegły rozgrywki grupowe, więc przyszedł czas na to, co fani piłkarscy lubią najbardziej. Chodzi oczywiście o fazę play-off, gdzie klęska eliminuje Cię z turnieju oraz marzeń o zwyciężeniu tytułu mistrzowskiego. W niedzielę polska reprezentacja przegrała z Francją rezultatem 1 do 3 i została wyeliminowana z mistrzostw świata. Jednak to nie oznacza końca emocji dla piłkarskich kibiców w Polsce, ponieważ mundial nadal trwa. Z całą pewnością trzeba śledzić grę narodowej reprezentacji Brazylii, gdyż z pojedynku na pojedynek prezentuje się dużo lepiej. Spotkanie 1/8 finału z kadrą narodową Korei Południowej było tego najlepszym dowodem, gdzie zawodnicy brazylijskiej reprezentacji narodowej urządzili sobie wielkie strzelanie w pierwszej połowie. Już w szóstej minucie strzelona została pierwsza bramka dla zespołu Brazylii, a jej autorem był Vinicius Jr, który świetnie poradził sobie w szesnastce z graczami defensywnymi rywala.

Trzeba podkreślić, że dla reprezentacji narodowej Korei Południowej I połowa meczu była prawdziwym koszmarem. Zwłaszcza, że I połowa skończyła się prowadzeniem Brazylii rezultatem 4:0. Następne gole zdobywali Neymar, Richarlison a także Lucas Paqueta. Sympatycy futbolu obecni na obiekcie mogli być zadowoleni, gdyż mogli podziwiać prawdziwy popis brazylijskiej drużyny narodowej. Tempo tego spotkania mocno opadło w II odsłonie. Piłkarze Brazylii usiłowali tworzyć kolejne akcje, jednak piłkarze Korei Południowej bardzo dobrze się bronili. 15 minut przed końcem spotkania drużyna narodowa Korei Południowej strzeliła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą tego spotkania. Zawodnik reprezentacji Korei Południowej zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, a bramkarz narodowej reprezentacji Brazylii nie miał szans na sprawną interwencję. To starcie w ostatecznym rozrachunku zakończyło się wynikiem cztery do jednego dla drużyny Brazylii, która w następnej fazie będzie się mierzyć z narodową kadrą Chorwacji. Stawką tego meczu będzie kwalifikacja do 1/2 finału mistrzostw świata i pewność gry o medal.

Zostaw komentarz